Nemzetközi fotópályázat a „Vadvilág világnap” alkalmából

Március 3-án negyedik alkalommal ünnepeljük a Vadvilág világnapot. Örömmel tájékoztatunk mindenkit, hogy ez alkalomból, a veszélyeztetett állat- és növényfajok kereskedelmének szabályozásával foglalkozó nemzetközi természetvédelmi egyezmény, a CITES Nemzetközi Titkársága „A fiatalok szemén keresztül” címmel ifjúsági fotópályázatot hirdetett.

A fotópályázat célja hogy a figyelmet a vadvilág megóvására, a veszélyeztetett fajokat érintő kihívásokra fordítsa, és lehetőséget biztosítson a fiataloknak, hogy e fontos témában ők is „hallathassák a hangjukat”.

A 10 és 24 év közötti fiatalok a vadvilág csodáit és változatosságát, vagy a fiatalság természetvédelem iránti elköteleződését mutathatják be egyéni, művészi fotóikon keresztül a 2017. január 14. – 2017. február 13. közötti nevezési időszakban az alábbi honlapon közzétett pályamunkáik segítségével.

A pályázat leírásáról, a részvétellel és a pályaművekkel kapcsolatos feltételekről, valamint a díjazásról részletes tájékoztató az alábbi honlapon, angol nyelven olvasható.

A leendő pályázóknak sok sikert kívánunk és reméljük, minél több magyar fiatal vesz részt e nemes programban. Fordítsunk több figyelmet az élővilág megőrzésére!

Forrás: kmnp.hu

Megosztás

További hírek

Az M1-es autópálya sem állította meg az ASP-t – újabb bizonyíték a fokozott védekezés szükségességére

Újabb jelentős járványügyi fejleményről számolt be a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih): két, Tatabánya térségében diagnosztikai célból elejtett vaddisznóban igazolták az...

Fordulat az ASP hazai történetében: először jelent meg házi sertésállományban Magyarországon

Az afrikai sertéspestis (ASP) elleni védekezés fontosságáról az elmúlt években rengeteget hallhattunk. Sokak számára azonban a betegség mindeddig elsősorban a...

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.